MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 4344237
nr 434 4237
Bokskåp
England, Mahogny, längd: 115, djup: 40, höjd: 207[skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 oktober 2006
kl 16:30:05
22/10 13:05:20
22/10 22:03:54